توطئه ی صهیونیستی – آمریکایی برای انحراف تظاهرات مردمی در عراق

گردان های حزب الله عراق در این کشور هشدار داد

عراق – (الابدال): گردان های حزب الله عراق روزگذشته جمعه نسبت به توطئه ی صهیونیستی – آمریکایی برای انحراف تظاهرات مردمی و اجرای نقشه ی تخریب این کشور هشدار داد.

به واحد رسانه ای جنگی “الابدال“، گردان های حزب الله عراق در بیانیه ای در خصوص کشته شدگان تظاهرات اخیر تسلیت گفت و افزود: آنچه امروز از حوادث تاسف برانگیز در حال وقوع است، همانی است که مرجعیت محترم نسبت به آن هشدار داده بود یعنی وجود طرف های خارجی که برای ایجاد هرج و مرج و ناامنی در عراق تلاش سعی دارند.

مرجعیت پیش از این بر ضرورت احتیاط و هوشیاری نسبت به عوامل محور شر صهیونیستی- آمریکایی – سعودی و بهره برداری از این تظاهرات برای اجرای توطئه ی تخریبی در عراق تاکید کرده بودند.

در ادامه ی این بیانیه آمده است: « ما از نیروهای امنیتی مان می خواهیم که نقش و مسئولیت خود را در کشف جنایتکاران و بازخواست آنان خوب ایفا کند و با قاطعیت در برابر کسانیکه در تلاش برای منحرف کردن مسیر تظاهرات به منظور فتنه انگیزی میان مردم عراق هستند، بایستند؛ همچنانکه بر ضرورت توجه تظاهرات کنندگان به توطئه های توطئه گران خبیث که امنیت و جانشان را هدف قرار داده اند آن هم از سوی عناصری که خود را برای خدمت به بیگانگان فروخته اند، تاکید می کنیم.»

منبع
الابدالگردان های حزب الله عراق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا